Eskoop Sanayi Sitesi

Türk Öğün, Çalış, Güven!
Çevre Ve Temizlik Hizmetleri

Çevre Ve Temizlik Hizmetleri

ESKOOP iç yolları belirli periyotlarda süpürülmekte ve yıkanmaktadır. Ayrıca, yağmur suyu kanallarının ve kum tutucularının, zaman zaman teresubatla dolması sebebiyle, bu alanlar periyodik olarak temizlenmekte, bölge içindeki tıkalı olan kanallar ile firma içlerinde bulunan yağmur suyu, atıksu kanalları ve bacaları kuka ile açılmaktadır. Yağmur suyu çıkış kanallarındaki ve kum tutuculardaki sular kontrol edilerek, kirlilik görülmesi halinde, numune alınarak analizleri yaptırılmaktadır.

Ayrıca çevreye kuruluşundan bugüne her zaman titizlikle değer vermiş olan ESKOOP tarafından 1991 yılında başlatılan ağaçlandırma çalışmaları sonucunda, bölgeye 11.000 ağaç dikilmiştir. ESKOOP, bölgede yapılan ağaçlandırma çalışmalarıyla yetinmemiş, gelecek kuşaklara daha sağlıklı bir çevre bırakabilmek için ağaçlandırma çalışmalarını her geçen gün daha da arttırmıştır.

ESKOOP olarak Sitemizde ağaçların ve çimlerin bakımları, bahçıvanımız tarafından titizlikle takip edilmekte, zamanında budama ve bakım işleri yapılmaktadır.  Havuz etrafında kuruyan ve rüzgar sebebiyle havuzdan taşan klorların zarar verdiği bölgelere bodur bitki ekimi yapılmaktadır.

Üst