Eskoop Sanayi Sitesi

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

ESKOOP TÜRKİYE FİNANS PROTOKOL BÜLTENİ

ESKOOP TÜRKİYE FİNANS PROTOKOL BÜLTENİ

2021-03-30 00:00:00ESKOOP TÜRKİYE FİNANS PROTOKOL BÜLTENİ

Türkiye Finans, S.S. Eskoop San. Sit. İşletme Kooperatifi ile protokol imzaladı

Türkiye Finans Katılım Bankası, İkitelli OSB bünyesinde faaliyet gösteren S.S. Eskoop San. Sit. İşletme Kooperatifi ile avantajlı bankacılık hizmetlerini içeren kapsamlı bir protokol imzaladı. Türkiye Finans odaya kayıtlı 522 üyeye avantajlı bankacılık hizmetleri ve kurumsal finansman olanakları sunacak.

 

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans toplumun farklı kesimlerine ulaşmaya devam ediyor. Ülke ekonomisinin lokomotifi olan esnaf ve KOBİ’lere pandemi döneminde de destek vermeyi sürdüren banka, ticaret ve üretime katkı sağlamak amacıyla farklı meslek grupları ile iş birlikleri yaparak ekonomiye katkı sunuyor. Bu doğrultuda Türkiye Finans, İkitelli OSB bünyesinde faaliyet gösteren S.S. Eskoop San. Sit. İşletme Kooperatifi ile avantajlı bankacılık hizmetlerini içeren kapsamlı bir protokol imzaladı. Protokol çerçevesinde; metal, makine, elektrikli ev aletleri, plastik, tekstil, kimya, matbaa başta olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, odaya bağlı şirketlere Türkiye Finans’ın ürün, fon ve avantajlı finans paketlerinden yararlanma imkânı sunulacak.   

 

Türkiye Finans, protokol kapsamında kooperatif üyelerine kurumsal finansman ihtiyaçlarında avantajlı kâr payı oranları sunarken, üyelerin yeni açtığı katılım hesaplarında da ek oranlarla kâr paylaşım havuzlarından faydalanma imkanı tanıyacak. Ayrıca kooperatif üyeleri, Türkiye Finans’ın internet ve mobil şubesi üzerinden gerçekleştirecekleri bankacılık işlemlerinde ilk üç ay ücretsiz EFT ve havale imkânından faydalanabilecekler.

Protokol, 16 Mart Salı günü Türkiye Finans Trakya Bölge Perakende Bölge Satış Müdürü Nuh Suat Karataş, Esenyurt Çarşı Şubesi Müdürü Ömer Pestil ve Kooperatif Başkanı Yusuf Akgün’ün katılımıyla gerçekleşen sade bir törenle imzalandı.

Birlikte kazanan ve kazandığını paylaşanların hayata katılım bankası Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren, yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edecek.

 

Top